KŮTA SERVIS s.r.o.

Opravář zemědělských strojů

Odeslat

Pracovní náplň
Informace na tel.: 731 522 969
Volné místo opravář zemědělských strojů pro lokalitu Prachatice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Opravář zemědělských strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KŮTA SERVIS s.r.o.
Ulice: Kasárenská 382
Město: Prachatice
PSČ: 383 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: František Kůta
E-mail: ludek.kuta@seznam.cz
Telefon: +420 731 522 969

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KŮTA SERVIS s.r.o.