PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - DŮM NA PŮL CESTY JOSEFA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - DŮM NA PŮL CESTY JOSEFA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis + motivační dopis: michaela.pirasova@charitakv.cz
Pracovní doba: 7-19 hod, 19-7 hod
Místo výkonu práce: Dům na půl cesty svatého Josefa - Karlovy Vary
Jedná se o přímou práci s klienty 18-26 let, kteří prošli diagnostickým či výchovným zařízením, dětským domovem či pěstounskou péčí. Práce zahrnuje aktivizační činnosti, podporu obstarávání osobních záležitostí a vytváření pracovních návyků (např. společné nakupování, vaření, rukodělné činnosti, atd.). Požadujeme dovednost komunikovat s klienty, empatii, schopnost sebereflexe, trpělivost, trestní bezúhonnost, ochotu dále se vzdělávat, znalost práce s PC (word, excel , ...). Řidičský průkaz typu B výhodou. Vzdělání humanitního směru a praxe v sociálních službách výhodou, vhodné i pro absolventy. Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou.
Nabízíme: týden dovolené navíc, zaměstnanecké bonusy, podpora dalšího vzdělávání
Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na uvedený e-mail. Kontaktujte nás pouze e-mailem, informace po telefonu nepodáváme.
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách - dům na půl cesty josefa pro lokalitu Karlovy Vary.