Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640

Účetní všeobecná

Odeslat

Pracovní náplň
Vytváření, pořizování, evidence, kontrola úč. dokladů, zadávání dokladů do účetního SW, příprava podkladů pro hl. účetní. Platové zařazení dle katalogu prací (8. platová třída). Požadujeme znalost účetní problematiky v příspěvkové organizaci, aktivní a tvůrčí přístup k práci, samostatnost, spolehlivost a přesnost, časová flexibilita.
Pracovní poměr na dobu určitou, poté prodloužení na neurčito.
Volné místo účetní všeobecná pro lokalitu Domažlice.

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní všeobecná

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640
Ulice: Prokopa Velikého 640
Město: Domažlice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jitka Rubášová
E-mail: Ing. Jitka Rubášová
Telefon: +420 379 410 625

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640