KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. OPERÁTOR/KA LEŠTÍRNY

OPERÁTOR/KA LEŠTÍRNY

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: 3 směnný provoz, vzdělání - vyučen.
Další požadavky: dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pečlivost a chuť pracovat. Nabízíme: podnikové stravování, dovolenou navíc, motivační bonus a příspěvek na penzijní připojištění.
Po zapracování 21.000 Kč.
Nástup ihned.
Žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání, který najdete na www.koh-i-noor.cz, zasílejte na e-mail: dryova@koh-i-noor.cz, příp. tel. 389 000 398 - R. Dryová
Volné místo operátor/ka leštírny pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OPERÁTOR/KA LEŠTÍRNY

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
Ulice: F. A. Gerstnera 21
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radoslava Dryová
E-mail: dryova@koh-i-noor.cz
Telefon: +420 389 000 398

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.