AGPI, a.s.

CHOVATEL/KA PRASAT

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, vztah ke zvířatům, pečlivost
Nabízíme: stravenky
Pracovní doba: turnusové služby Po-Ne (06:00-15:00 a 18:00-06:00 hod.)
Volné místo chovatel/ka prasat pro lokalitu Kostelec nad Vltavou.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: CHOVATEL/KA PRASAT

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: AGPI, a.s.
Město: Kostelec nad Vltavou

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Karel Blecha
E-mail: Ing. Karel Blecha
Telefon: +420 602 610 062

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AGPI, a.s.