CHOVATEL/KA PRASAT

Pracovní místo ( CHOVATEL/KA PRASAT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, vztah ke zvířatům, pečlivost
Nabízíme: stravenky
Pracovní doba: turnusové služby Po-Ne (06:00-15:00 a 18:00-06:00 hod.)
Volné místo chovatel/ka prasat pro lokalitu Kostelec nad Vltavou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Chovatel a ošetřovatel býků MÍSTO VÝKONU PRÁCE středisko Dolní Radouň, ŘP sk. T Volné místo chovatel a ošetřovatel býků pro lokalitu Rodvínov.
Zemědělské družstvo Rodvínov Rodvínov, Inzerováno před 2 dny

Chovatel a ošetřovatel dojnic MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Středisko Zdešov, dojíždění, zač. pracovní doby 4:00 ráno Volné místo chovatel a ošetřovatel dojnic pro lokalitu Rodvínov.

VYCHOVATEL NA INTERNÁTU Místo výkonu práce: Hradčany 1070, Hluboká nad Vltavou výborná znalost anglického jazyka, plat bude upřesněn podle zkušeností a kvalifikace uchazeče Volné místo vychovatel na internátu pro lokalitu Hluboká nad Vltavou.
TOWNSHEND International School, o.p.s. Hluboká nad Vltavou, Inzerováno před 5 dny