POMPO spol. s r.o.

Prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: ŠESTKA OC, K letišti č.p. 1090, Ruzyně, 161 00 Praha 6
kontakt: Langmajerová Gabriela, e-mail: gabriela.langmajerova@pompo.cz
flexibilit, spolehlivost
Volné místo prodavačka pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: POMPO spol. s r.o.
Ulice: K letišti 1090
Město: Praha
PSČ: 161 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Gabriela Langmajerová
E-mail: gabriela.langmajerova@pompo.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: POMPO spol. s r.o.