Realitní makléři - Karviná, Havířov

Pracovní místo ( Realitní makléři - Karviná, Havířov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: uživatelská znalost na PC, trpělivost, obchodní dovednosti, zkušenosti s obchodováním výhodou.
mzda: bude upřesněná u osobního jednání
Volné místo realitní makléři - karviná, havířov pro lokalitu Karviná.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Realitní makléři REALITNÍ MAKLÉŘI Nástup možný ihned nebo dohodou. POŽADUJEME: uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, praxe v oblasti zprostředkování, prodeje, pronájmu nemovitostí či v oblasti financí výhodou, spolehlivost, obchodní talent s aktivním ...
Ing. Diana Nohálová Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

ASISTENT-KA REALITNÍHO MAKLÉŘE (DPP) A11 a:19/6/2018 (DPP) Hledáme pracovníky na pozici asistenta - asistentky realitního makléře, s dobrou znalostí ČJ slovem i písmem, se schopností vést obchodní jednání po telefonu Práci lze vykonávat plně z domova. Jedná se o práci časově ...
RIN LTD, odštěpný závod Frýdek-Místek, Inzerováno před 3 dny

Administrativní pracovník/ce Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Do nově vybudované firmy přijmeme uchazeče na pozici administrativa. Co budeš dělat? - Práce s novými i stávajícími klienty (máme své call centrum, hypoportál) - Sledovat a analyzovat finanční ...
Chytré hypo, s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 7 dny