Realitní makléři - Karviná, Havířov

Pracovní místo ( Realitní makléři - Karviná, Havířov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: uživatelská znalost na PC, trpělivost, obchodní dovednosti, zkušenosti s obchodováním výhodou.
mzda: bude upřesněná u osobního jednání
Volné místo realitní makléři - karviná, havířov pro lokalitu Karviná.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Realitní makléř/ka Pracoviště: Polská č.p. 595/12, Olomouc. Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, práci na PC (Microsoft Office), reprezentativní vystupování, vysoké pracovní nasazení a komunikativnost, flexibilitu, samostatnost ...
O.R.KA. - Olomoucká realitní kancelář, s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 6 dny

Asistent/ka realitního makléře Místo výkonu práce: Olomouc (práce z domova). Hledáme pracovníky pro práci asistenta/ky realitního makléře - s dobrou znalostí českého jazyka i písmem, se schopností vést obchodní jednání i po telefonu. Práci lze vykonávat plně z domova, jedná se o ...
RIN LTD, odštěpný závod Olomouc, Inzerováno před 7 dny

Realitní makléři hledáme pracovníky pro práci realitního/-í makléře/-ky - s dobrou znalostí českého jazyka i písmem, se schopností vést obchodní jednání ústně i po telefonu, práci lze vykonávat plně z domova, práci lze přizpůsobit svým časovým možnostem, zkušenosti ...
RIN LTD, odštěpný závod Karviná, Inzerováno déle jak týden