Obchodní reprezentant/ka pro český trh - Nové Město na Moravě

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( Obchodní reprezentant/ka pro český trh - Nové Město na Moravě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- komunikovat s firemními klienty ohledně produktů a služeb společnosti
- proaktivně vyhledávat a získávat nové zákazníky.
Požadujeme:
- vynikající komunikační, prodejní a prezentační schopnosti
- praxe v oboru
- jazykové znalosti - německý jazyk podmínkou
- asertivní a čestné jednání
- vytváření cenových nabídek
- schopnost rychle se učit novým věcem a přizpůsobit se flexibilnímu prostředí
Nabízíme:
- samostatnou, zodpovědnou a dlouhodobě perspektivní práci
- nadstandartní provizní ohodnocení bez omezení maxima
- příjemné pracovní prostředí v mladé a dynamicky úspěšné společnosti
Životopis zasílejte na e-mail: info@snaggi.com, lpleskacova@snaggi.com
Volné místo obchodní reprezentant/ka pro český trh - nové město na moravě pro lokalitu Nové Město na Moravě.