Výchovný ústav Husův domov, Dvůr Králové nad Labem, Vrchlického 700

Vychovatel

Odeslat

Pracovní náplň
VYCHOVATEL- hledáme na pozici vychovatele etopeda a klinického psychologa (jednooborový).
Telefonický kontakt: denně 7:00-19:00 hod.
Osobní kontakt: po-pá v 7:00 - 13:00 hod.
Nabízíme: 8 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové, možnost stravování ( obědy, večeře).
V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail.
Strukturovaný životopis zašlete na e-mail: husuvdomov@husuvdomov.cz, následovat bude přijímací pohovor.
Volné místo vychovatel pro lokalitu Dvůr Králové nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vychovatel

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Výchovný ústav Husův domov, Dvůr Králové nad Labem, Vrchlického 700
Ulice: Vrchlického 700
Město: Dvůr Králové nad Labem
PSČ: 544 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Radoslav Laš
E-mail: Mgr. Radoslav Laš
Telefon: +420 728 159 414

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Výchovný ústav Husův domov, Dvůr Králové nad Labem, Vrchlického 700