SKLADNÍK - MANIPULANT

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( SKLADNÍK - MANIPULANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Práce probíhá ve třísměnném provozu - pondělí - pátek - ranní/odpolední/noční

Požadujeme - min. vyučení, řidičský průkaz - řízení motorových vozíků

Náplň práce: Zásobování výrobních linek - vykládka a nakládka materiálu

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr s dlouhodobou perspektivou zaměstnání
Základní hodinová sazba 83,70Kč + příplatky odpolední směna (8,-Kč/hod.) a noční směna (příplatek 10% průměrného výdělku), po zaučení navýšení základní mzdy na 92,-Kč a přiznání prémie za kvalitu
5 týdnů dovolené
13. a 14. mzda
Závodní stravování - 25,-Kč jídlo pro zaměstnance

Nástupy průběžně během března a dubna 2017

Kontakt POUZE e-mailem vera.novakova@grammer.com nebo je možné na recepci společnosti předat životopis a vyplnit osobní dotazník - provoz recepce po-pá 8:00 - 15:30h.
Volné místo skladník - manipulant pro lokalitu Česká Lípa.