Provozní pracovník/ce - prodavač/ka - Místo je vytvořeno pro OZP

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Provozní pracovník/ce - prodavač/ka - Místo je vytvořeno pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROVOZNÍ PRACOVNÍK/CE - PRODAVAČ/KA - Místo je vytvořeno pro OZP
POŽADUJEME: Vzdělání minimálně střední odborné - vyučen. Výborné komunikační a prodejní schopnosti. Motivaci, chuť do práce, orientaci v módních trendech. Zdravotní stav dovolující vykonávat tuto práci.
VÝHODOU JE: Praxe (prodavač, pokladní, prodejce, obchodní zástupce). Řidičský průkaz skupiny B.
NÁPLŇ PRÁCE: Prodej kvalitních, zahraničních oděvů v prodejnách SecondHelpu. Organizace zásob, skladování. Péče o zákazníky, prostředí prodejny a dobré jméno sociálního podniku
NABÍZÍME: Hlavní pracovní poměr pro osobu se zdravotním postižením (s invalidním důchodem). Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Zkrácený úvazek 20 hodin/týden dle dohody. Mzda 6 200 - 7 500 Kč. Práce v příjemném pracovním prostředí a kolektivu
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:
1. kolo - dodejte životopis na níže uvedený mailový kontakt co nejdříve
2. kolo proběhne formou pohovorů s vybranými uchazeči. Nástup možný ihned nebo dohodou
PRVNÍ KONTAKT: Ing. Aneta Klimentová, mobil: 739 324 819 nebo e-mail: aneta.klimentova@secondhelp.cz Adresa: 1. VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ, s.r.o., Vrbenská 803, 757 01 Valašské Meziříčí
Volné místo provozní pracovník/ce - prodavač/ka - místo je vytvořeno pro ozp pro lokalitu Valašské Meziříčí.