operátor/ka výroby/specialista výroby

  • Bitozeves

Pracovní místo ( operátor/ka výroby/specialista výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle
3 směny, noční provoz
Základní informace o nás: Zpracování ocelového drátu, tažení, kalení.
Obsluha linek, jde o různorodou práci. Proškolení na zacházení s jeřáby a VZV bude zajištěno firmou.
POŽADUJEME:
* technickou zdatnost, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost a ochotu se učit
NABÍZÍME:
* různorodé pracovní úkoly ve výrobě
* práci v menším pracovním kolektivu
* možnost profesního růstu v rámci výrobního týmu
* odpovídající mzdové ohodnocení
* další bonusy a benefity
Příspěvek na stravování, příspěvek na dojíždění
kontakt: poslat nebo přinést osobně životopis do Neturen Czech s.r.o., Průmyslová zóna Triangle nabor@neturen-czech.com, možno předat osobně v prům.zóně
Volné místo operátor/ka výroby/specialista výroby pro lokalitu Bitozeves.