Obchodní služba - přepážkový pracovník/ce

Pracovní místo ( Obchodní služba - přepážkový pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
Komunikace se stávajícími klienty, oslovování nových klientů, obsluha přepážky, finanční poradenství.

Požadavky:
Hledáme pro oblastní kancelář v Přerově komunikativní kolegy s příjemným vystupováním, obchodním duchem a orientací na výsledek.
Minimálně SŠ vzdělání, ochota vzdělávat ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví