Dřevospol Ivančik s.r.o.

Hlídači - ostraha objektu

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: U Nádraží 26, Aš 352 01. Pracovní poměr na dobu určitou (1rok) se zkušební dobou 3 měsíce, poté možné prodloužení. Vhodné spíše pro osoby z Aše a blízkého okolí. Náplň práce: jedná se o hlídání objektu a pomocné práce na provozovně, do pracovní náplně jsou zahrnuty pomocné práce a částečná administrativa v dopravě. Pracovní doba: střídání 2-3 zaměstnanců, první nástup v pracovní dny Po-Pá od 13:30-22:00hod, noční od 22:00-7:00hod, denní soboty + neděle od 7:00-19:00, noční od 19:00-7:00hod. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost. Kontakt pro zájemce: telefonicky od 10:00-15:00hod anebo e-mailem.
Volné místo hlídači - ostraha objektu pro lokalitu Aš.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 12. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hlídači - ostraha objektu

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Dřevospol Ivančik s.r.o.
Ulice: U Nádraží 1452
Město:
PSČ: 352 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Emilie Ivančiková
E-mail: Emilie Ivančiková
Telefon: +420 354 673 453

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dřevospol Ivančik s.r.o.