PŘEDÁK VÝROBY

  • Hejnice

Pracovní místo ( PŘEDÁK VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká?
- vedení směny pracovníků dle zadání mistra
- rozdělování a kontrola úkolů na směně
- zpracování kabelů a konektorů pro přenos dat
- u takzvané kabelové konfekce záleží podobně jako u textilní konfekce na velké schopnosti koncentrace a trpělivosti
- námi vyráběné kabelové svazenky se používají například v inkubátorech pro předčasně narozené děti. Přebíráme tedy odpovědnost za systémy na záchranu života a pracujeme velmi koncentrovaně, precizně a spolehlivě.
Co od Vás očekáváme?
- dokončené středoškolské vzdělání
- zkušenosti ve vedení týmu lidí a našimi výrobními procesy výhodou
- znalosti německého a polského jazyka výhodou
- máte trpělivost a dokážete pracovat soustředěně při jemné montážní práci
- odpovědnost, spolehlivost a flexibilitu
- dostanete se do rodinné firmy a budete respektovat náš etický kodex
Co Vám nabízíme?
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- vaše pracoviště bude vysoce moderní, bezpečné, klidné, čisté a světlé
- až 5 dní dovolené navíc
- firemní autobusovou dopravu do zaměstnání
- firemní stravování
- a další zaměstnanecké výhody (firemní akce, zvýhodněné volnočasové aktivity apod.)
Volné místo předák výroby pro lokalitu Hejnice.