ÚKLIDOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE (20 hod/týden)

  • Jičín

Pracovní místo ( ÚKLIDOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE (20 hod/týden) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚKLIDOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE- pracoviště Jičín.
V případě zájmu volejte na tel.: 602 141 369 pí Petrovická, nebo se dostavte osobně po - pá v době od 8:00 do 12:00 hod. na adrese: Bolzanova 512, Jičín - recepce chirurgických pavilonů.
Požadujeme spolehlivost, smysl pro pořádek a čistotu, trestní bezúhonnost. Nabízíme nástup ihned, zkrácený úvazek 20 hod/týden + 1x za 14 dní pracovní víkend. Vhodné i pro OZP a absolventy.
Volné místo úklidový/á pracovník/ce (20 hod/týden) pro lokalitu Jičín.