SALES & MARKETING MANAGER FOR CEE AND CIS REGION

  • Brno

Pracovní místo ( SALES & MARKETING MANAGER FOR CEE AND CIS REGION ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Marko spol. s r.o. hledá do svých řad zkušeného business developera v oblasti obchodu a marketingu.
Místo výkonu práce: Brno, Jezuitská 8/5a
souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Popis pracovní nabídky:
- Vedení obchodního a marketingového týmu
- Tvorba a realizace obchodně-marketingové strategie
- Plnění cílů stanovených vedením organizace
- Úzká spolupráce s vedoucím manažerem v Rakousku (komunikace v němčině)
- Kooperace s pobočkami ve střední a východní Evropě (komunikace v angličtině)
- Zajištění produktových školení
- Péče o stávající zákazníky
- Dozor nad nově otevřenou pobočkou v Chorvatsku (komunikace v chorvatštině)

Požadujeme
- VŠ ekonomického, finančního nebo marketingového směru výhodou
- Plně profesní znalost angličtiny, němčiny a chorvatštiny
- zkušenost na vedoucí pozici alespoň 5 let
- obchodní a vyjednávací schopnosti
- umění udržovat dlouhodobé pracovní vztahy
- proaktivní přístup
- osobnost s přirozenou autoritou

Nabízíme
- Zázemí silné stabilní společnosti
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Možnost realizace vlastních nápadů
- Automobil, telefon, notebook samozřejmostí
- Příspěvky na rekreaci, stravování
Volné místo sales & marketing manager for cee and cis region pro lokalitu Brno.