UKLÍZEČ/KA

  • Opava

Pracovní místo ( UKLÍZEČ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

* Způsob podání přihlášek: poštou či osobně u Okresního soudu v Opavě, Olomoucká 27, 746 77 Opava nebo elektronicky na e-mailovou adresu sprava@osoud.opa.justice.cz do 13.4.2017. Obsah přihlášky: strukturovaný životopis uchazeče.
KO: Bc. Jana Holleschová, ředitelka správy Okresního soudu v Opavě, tel. 553 759 241, e-mail holleschova@osoud.opa.justice.cz.
Požadavky: státní občanství ČR, trestní a morální bezúhonnost, fyzická zdatnost.
Pracovní náplň: úklid prostor Okresního soudu v Opavě (běžný úklid, utírání prachu, větrání místností, vynášení odpadků, čištění nábytku a zařízení, čištění koberců vysavačem, vytírání podlah, čištění oken, čištění, úklid a dezinfekce toalet).
Nástup: ihned, případně po domluvě. Platové zařazení: 2. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Předsedkyně okresního soudu si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Volné místo uklízeč/ka pro lokalitu Opava.