operátor CNC ohraňovacího lisu

  • Tábor

Pracovní místo ( operátor CNC ohraňovacího lisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Veselí nad Lužnicí;
Požadujeme:
- výuční list technického zaměření výhodou
- praxe na ohraňovacím lisu výhodou
- znalost čtení technické dokumentace
- znalost práce s posuvným měřidlem a úhloměrem
- základní počítačovou gramotnost
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12-ti hodinové směny)
- chuť pracovat a učit se novým věcem
Náplň práce:
- tvarování komponentů a dílců z nerezového plechu pomocí ohraňovacího lisu dle výkresové dokumentace.
Nabízíme:
- úkolovou mzdu závislou na profesní odbornosti: 110-180 Kč/hod
- pravidelné zvyšování mzdy v návaznosti na splnění parametrů profesního rozvoje (výkon a kvalita odvedené práce)
- vyrovnávací příspěvek po dobu zaškolení (do 1 roku)
- příplatek za noční směnu nad rámec zákona (20% po celých 12 hodin)
- prémie za docházku 1000 Kč měsíčně
- prémie na odpracovaná léta
- příspěvek na stravování
- slevu na firemní výrobky
- kvalitní zaškolení a vybavení
- příspěvky na údržbu pracovních oděvů
- čisté a bezpečné pracovní prostředí
- firemní akce
Kontakt:
- telefonicky Po-Pá 8:00-16:00 hod. nebo e-mailem - d.tscheplak@nsesolutions.at
Volné místo operátor cnc ohraňovacího lisu pro lokalitu Tábor.