ELEKTROTECHNIK - PROGRAMÁTOR PLC

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTROTECHNIK - PROGRAMÁTOR PLC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Svárovská 619, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec
Popis pozice:
- práce v týmu na vývoji specializovaných měřicích zařízení pro průmysl
- různorodá práce se specializovaným hardwarem,
- vývoj aplikací pro desktopové i mobilní platformy
Požadavky na pracovníka:
- schopnost pracovat samostatně v otevřeném prostředí, ochota dále se vzdělávat a schopnost učit se rychle, systematičnost, kreativita, schopnost řešit problémy
- zodpovědnost, ochota práce v týmu, dlouhodobá perspektiva
- VŠ vzdělání v oblasti IT nebo odpovídající praxe
- výhodou znalost Delphi
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení, plně závislé na pracovním výkonu
Benefity:
- týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
- zkrácená pracovní doba na 7,5 + 0,5 hod./den
- obědy s příspěvkem zaměstnavatele
- 13. plat - ne v plné výši
- velmi pěkné a čisté pracovní prostředí
- smlouva na dobu neurčitou / 3 měsíce zkušební doba
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail: milan.holubec@vuts.cz nebo na tel.: 485 302 483
Volné místo elektrotechnik - programátor plc pro lokalitu Liberec.