ELEKTRO ŠUDOMA, s.r.o.

Bagrista

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce - zemní práce na pásovém bagru, popř. traktorbagru.
Nutná praxe a strojnický průkaz,
Řidičské oprávnění typu C a karta řidiče výhodou.

Možnost dopravy do zaměstnání služebním vozidlem.
Volné místo bagrista pro lokalitu Svojanov.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Bagrista

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ELEKTRO ŠUDOMA, s.r.o.
Ulice: 146
Město: Svojanov
PSČ: 569 73

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Josef Šudoma
E-mail: Josef Šudoma
Telefon: +420 603 319 332

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ELEKTRO ŠUDOMA, s.r.o.