Obsluha pneuservisu

Pracovní místo ( Obsluha pneuservisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADAVKY: praxe v oboru, řidičský průkaz sk. B (sk. C, T vítána)
NABÍZÍME: dopravu na místo stavby firemním vozidlem z bydliště.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Volné místo obsluha pneuservisu pro lokalitu Svojanov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

řidič nákladního automobilu - řízení rozvozového automobilu do 12 tun v okolí Havlíčkova Brodu - možnost získání oprávnění obsluhy hydraulické ruky (jeřábnického průkazu) Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo řidič nákladního automobilu pro lokalitu Knyk.
iBeton s.r.o. Knyk, Inzerováno včera

Řidiči nákladního vozidla Místo pracoviště: - Areál Na Fabiáně, Březinova 1650, 251 01 Prvotní kontakt: - e-mail: lucie.tomanek@mariuspedersen.cz Upřesňující údaje: - zdravotní způsobilost - řidičské oprávnění sk C + E - smysl pro zodpovědnost - možná pomoc při získání ...
Marius Pedersen a.s. Říčany, Inzerováno včera

Soustružník, opravář zemědělských strojů místo výkonu práce : Svobodné Heřmanice, Sokolovská 247 muž nebo žena se vztahem ke kovoobrábění nebo k opravárenství, který se nebojí obsluhovat stroje. Nevyučené zaučíme. Možnost ubytování. Hlásit se na tel. č. 602 764 974 / po - pá vždy od 6.00 ...
Milan Gajdošík Svobodné Heřmanice, Inzerováno včera