ELEKTRO ŠUDOMA, s.r.o.

Obsluha pneuservisu

Odeslat

Pracovní náplň
Praxe v oboru, řidičský průkaz sk. B ( sk. C,T vítána)

Doprava na místo stavby firemním vozidlem z bydliště.
Volné místo obsluha pneuservisu pro lokalitu Svojanov.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha pneuservisu

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: ELEKTRO ŠUDOMA, s.r.o.
Ulice: 146
Město: Svojanov
PSČ: 569 73

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Josef Šudoma
E-mail: Josef Šudoma
Telefon: +420 603 319 332

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ELEKTRO ŠUDOMA, s.r.o.