osobní asistent/ka u zdravotně postižených sourozenců

  • Svinošice

Pracovní místo ( osobní asistent/ka u zdravotně postižených sourozenců ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Práce na dohodu.
SLEZSKÁ DIAKONIE, Úsek Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici osobní asistenti/tky u zdravotně postižených sourozenců (okres Blansko).
Požadujeme: vzdělání dle §116 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, min. kurz pracovníka v soc. službách, trestní bezúhonnost, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost, empatie, kladný vztah k cílové skupině uživatelů: tělesné, mentální a kombinované postižení.
Nabízíme: práci na DPP, vhodné i pro studenty (sociální a speciální pedagogiky), tvůřčí a smysluplnou práci v zajímavém oboru, dobré pracovní zázemí a vztahy v týmu, další vzdělávání v oboru, odměnu 95,- Kč za hodinu.
Náplň práce: Jedná se o poskytování osobní asistence v přirozeném prostředí uživatele ve Svinošicích (okres Blansko, vzdálenost od Brna cca 15 km), 1 asistent má na starosti vždy 1 dítě, na asistenci jsou proto vždy 2 os. asistenti: dívka 10 let, chlapec 8 let, asistence 2-3x v týdnu od 9 - 15.50 hodin, naplňování volného času, přímá obslužná péče, vedení dokumentace a podílení se na vytváření individuálního plánu uživatele.
PRVNÍ KONTAKT POUZE ELEKTRONICKY: Přihlášky formou životopisu zasílejte e-mailem Mgr. Hráčkové na adresu sp.eliada@slezskadiakonie.cz
Volné místo osobní asistent/ka u zdravotně postižených sourozenců pro lokalitu Svinošice.