Kadeřníci

Pracovní místo ( Kadeřníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
vyučení v oboru nebo rekval. kurz, prac. poměr na 6 měsíců s možnost doby neurčité, možnost kratšího úvazku (mzda 80,50 Kč/hod.), prémie, zaměstnanecké benefity, odborná školení v oboru, věrnostní odměny, kontakt telefonicky nebo e-mailem
Volné místo kadeřníci pro lokalitu Uherské Hradiště.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Asistent/ka, fakturant/ka Požadavky: min. SŠ vzdělání, zkušenosti s Money S3 a programem Pohoda nutné, znalost obchodního provozu výhodou, řidičský průkaz sk. B, uživatelská znalost MS Office, nutná znalost AJ nebo NJ, Popis práce: PP na dobu neurčitou, administrativní ...
TORAPO s.r.o. Holubice, Inzerováno včera

Prodavač/ka, pracovník/ce v zázemí prodejny Popis práce: práce v nově otevřené prodejně masa, uzenin a sýrů, prodej potravin přes váhokasy, přípravné práce v zázemí prodejny, DPP, DPČ, pracovní doba 8,00-16,00, po domluvě lze přizpůsobit. Zaměstnavatel nabízí: příspěvky na stravování, ...
Tomáš Šedivý Vyškov, Inzerováno včera

*PRACOVNÍCI PRO ZPRACOVÁNÍ MASA - KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ JEDNÁ SE O KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ DO 90 DNŮ. Osobní kontakt po tel. domluvě Ing. Sedlář tel.: 775 404 104 (v době Po-Pá 9:00-16:00 hod.). Požadavky: vhodný zdravotní stav, zručnost - práce s masem. Náplň práce: zpracování masa - porážka, bourárna. ...
TTT-NERES s.r.o. Kostelec na Hané, Inzerováno včera