Kadeřníci

Pracovní místo ( Kadeřníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
vyučení v oboru nebo rekval. kurz, prac. poměr na 6 měsíců s možnost doby neurčité, možnost kratšího úvazku (mzda 80,50 Kč/hod.), prémie, zaměstnanecké benefity, odborná školení v oboru, věrnostní odměny, kontakt telefonicky nebo e-mailem
Volné místo kadeřníci pro lokalitu Uherské Hradiště.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OPERÁTOR/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA S AKTIVNÍ NĚMČINOU 10.8.2018/ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 30 000 KČ. Životopis v ČJ a NJ zašlete na email: andrea.kudlackova@cz.bosch.com, nejvhodnější kandidáti budou kontaktováni ke sjednání osobního pohovoru (+ověření znalosti NJ). Vždy uvést pozici, na kterou ...
Robert Bosch odbytová s.r.o. Mikulov, Inzerováno před 2 dny

OPERÁTOR/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA S AKTIVNÍ MAĎARSTINOU 10.8.2018/ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 30 000 KČ. Strukturovaný životopis zašlete na email: andrea.kudlackova@cz.bosch.com, nejvhodnější kandidáti budou kontaktováni ke sjednání osobního pohovoru (+ověření znalosti HU). Vždy uvést pozici, na kterou ...

DENNÍ RECEPČNÍ 6.8.2018 aktualizace/ 29.6.2018/ ÚSV nebo ÚSO s maturitou, praxe výhodou. Požadujeme aktivní znalost JA nebo JN. Sleva na zaměstnanecké stravování. Volné místo denní recepční pro lokalitu Hustopeče.
RUSTIKAL, s.r.o. Hustopeče, Inzerováno před 2 dny