Samostatný/á referent/ka nákupu

  • Chrást

Pracovní místo ( Samostatný/á referent/ka nákupu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: v případě zájmu kontaktujte Blanku Brabencovou, brabencova@atmos-chrast.cz

Náplň práce:
zpracování agendy spojené s nákupem materiálu a náhradních dílů pro výrobu a montáž kompresorů - vytváření objednávek, nákup materiálu, evidence objednávek a nákupů, jejich vyhodnocování, vyhledávání a výběr nových dodavatelů, sledování cen komodit na trhu, komunikace, vyjednávání a nastavování lepších cen, dodacích, platebních a ostatních podmínek s dodavateli, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti (plánování, obchod, výroba, logistika, finance, kvalita.
Požadavky: dobrá znalost AJ/NJ, práce na PC - MS Office, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost, samostatnost, systematičnost, snahu a ochotu učit se novým věcem, praxe na pozici nákupčí/ho výhodou.

Nabízíme: smysluplnou práci ve stabilní společnosti se silným zázemím, příjemný pracovní kolektiv, příspěvek na stravování.
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Nástup: IHNED
Volné místo samostatný/á referent/ka nákupu pro lokalitu Chrást.