TAJMAC-ZPS, a. s. Specialisté v oblasti robotiky a robotických systémů

Specialisté v oblasti robotiky a robotických systémů

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na automatizaci a robotizaci,
praxi v oblasti robotických systémů a zavádění robotiky, praxe v oblasti výzkumu a vývoje obráběcích center, znalost zavádění prvků průmyslu 4.0 výhodou, RJ + ANJ - aktivní, znalost technické a mluvené, zkušenost profesionálního překladatele
Náplň práce: projektování a uvedení do provozu robotických systémů pro řízení vícevřetenových soustružnických automatů ve výrobním závodě a u konečného zákazníka, jednání se zahraničními zákazníky, účast na výstavách a různých akcích na podporu vícevřetenových soustružnických automatů v zahraničí.
Výhody: podnikové stravování, jazykové a odborné vzdělávání, životní pojištění, mimopracovní akce
Volné místo specialisté v oblasti robotiky a robotických systémů pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialisté v oblasti robotiky a robotických systémů

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TAJMAC-ZPS, a. s.
Ulice: třída 3. května 1180
Město: Zlín
PSČ: 763 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jana Šatánková
E-mail: jsatankova@tajmac-zps.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TAJMAC-ZPS, a. s.