Product manager junior

  • Brno

Pracovní místo ( Product manager junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Damedis s.r.o je stabilní česká firma rodinného typu zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren. Jsme vlastníkem značky Printline - top značky v oblasti alternativních náplní do tiskáren. Získali jsme certifikát Czech Top 100 a zařadili se tak mezi nejstabilnější firmy v ČR. Naší ambicí je stát se TOP 3 v ČR v daném sortimentu.
Momentálně hledáme do svého týmu kolegu na pozici Produkt manager junior s možným postupem na post Produkt manager senior.

Náplň práce -
- zpracování předběžných i konečných kalkulací nákladů a cen
- výběr vhodného typu zařízení pro daného klienta
- sběr dat pro analýzu tiskového řešení
- udržování aktuálnosti sortimentu
- práce s účetním programem Pohoda
- koordinace s grafikem a marketingovým specialistou
- tvorba nabídek

Požadujeme -
- absolvent SŠ, VŠ
- výborné analyticko - logické uvažování
- dobrá matematika
- kladný vztah k technice
- zodpovědnost
- samostatnost
- aktivní přístup k práci
- dynamická osobnost
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme -
- práce na HPP
- hrubá mzda 19.000 - 22.000,- Kč
- zázemí stabilní mladé rozvíjející se české společnosti
- pravidelná školení
- možnost osobních rozvoje a růstu
- individuální přístup
- 25 dní dovolené
- firemní akce
- ovoce a zelenina v kancelářích

Své životopisy posílejte na ferusova@damedis.cz.
Volné místo product manager junior pro lokalitu Brno.