TREBIA, spol. s r.o.

Instalatér - topenář

Odeslat

Pracovní náplň
Práce v oboru instalatér, topenář, zámečník.

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!
Volné místo instalatér - topenář pro lokalitu Pelhřimov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Instalatér - topenář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TREBIA, spol. s r.o.
Ulice: Nádražní 1985
Město: Pelhřimov
PSČ: 393 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vítězslav Císař
E-mail: Vítězslav Císař
Telefon: +420 777 268 809

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TREBIA, spol. s r.o.