TELEFONISTA/KA PRO AUKČNÍ SPOLEČNOST

  • Liberec

Pracovní místo ( TELEFONISTA/KA PRO AUKČNÍ SPOLEČNOST ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme moderní kontaktní centrum. Přihlašujeme domácnosti do celoplošné energetické aukce. Více na www.aukcnicenyenergii.cz
Popis - komunikace se zákazníkem, práce na PC - zadávání dat, administrativa
Požadujeme:
- příjemný verbální projev
- uživatelskou znalost PC
- pevné nervy - ne každý náš klient má zrovna dobrý den
- nástup ihned
Nabízíme:
- nástupní fixní plat 14 000 + odměny
- po zapracování 20 000 + odměny
- odměny 2000 - 8000 - učenlivost, docházka, plnění plánu, výkonnost
- fyzicky nenáročná práce v kanceláři
- vzdělávání v oboru, školení - vše na naše náklady
- příjemné pracovní prostředí - občerstvení na pracovišti
- zkušený tým
Kdo dřív přijde, ten dřív pracuje. Těšíme se na nové posily.
Kontaktujte personální oddělení - 778 701 515, klservis@bosmail.cz
Volné místo telefonista/ka pro aukční společnost pro lokalitu Liberec.