Mistr/ová výroby

  • Velká Hleďsebe

Pracovní místo ( Mistr/ová výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: pekárna Klimentov, Klimentov 135, Velká Hleďsebe. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: 6:00-14:00 h (po dobu dovolené zástup na odpolední a noční směně, tj. 14:00-22:00 h a 22:00-6:00 h). Požadujeme: uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel), orgnnizační a řídící schopnosti, řízení a kontrola provozu na dané směně, odpovědnost za splnění výroby v kvalitě, množství a čase na dané směně, odpovědnost za řádné předávání výrobků do expedice, kontrola kvality výrobků, znalost a dodržování předpisů PO, BOZP, HACCP, hygieny a sanitace, vedení evidence o výrobě, zkušenosti s vedením lidí, praxe v potravinářství min. 2 roky, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka). Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc, náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo mistr/ová výroby pro lokalitu Velká Hleďsebe.