Pavla Semkovičová

zahradník/ce , floristka

Odeslat

Pracovní náplň
flexibilita, bezúhonnost , zodpovědný přístup k práci
Volné místo zahradník/ce , floristka pro lokalitu Chrášťany.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zahradník/ce , floristka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Pavla Semkovičová
Ulice: Plzeňská 210
Město: Chrášťany
PSČ: 252 19

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Semkovičová
E-mail: Semkovičová
Telefon: +420 776 677 437

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pavla Semkovičová