Technolog - plánovač - kalkulant

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Technolog - plánovač - kalkulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Administrativně-organizační podpora mezi obchodním a výrobním oddělením, Nabídkové kalkulace výrobních nákladů pro obchodní oddělení, Vytváření požadavků do výroby a montáže v IS ABRA, Kontrola technické dokumentace, Vytváření kusovníků a technologických postupů v IS ABRA, Vytváření skladových karet v IS ABRA, Vytváření výrobních příkazů v IS, Kompletace výrobků v modulu výroba v IS, Převody hotových výrobků na sklad v IS, Výdeje materiálu do výroby a kontrola spotřeby materiálu v IS, Potvrzování obchodnímu oddělení výrobní termíny – ve spolupráci s vedoucím výroby, Dle dokumentace a ve spolupráci s vedoucím technického odd. katalogizace kalkulací, Spolupráce na tvorbě pravidelných reportů pro vedení společnosti
- Požadujeme: SŠ/VŠ technického zaměření, Schopnost číst výkresovou dokumentaci, Velmi dobrá znalost práce na PC (znalost IS ABRA výhodou, ne podmínkou), Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
- Nabízíme: Motivační platové ohodnocení, Smlouva na dobu neurčitou, Příspěvek na stravování, Možnost profesního růstu, Nástup možný ihned nebo dle dohody

- V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím svůj životopis na: personalni@moravia-retezy.cz. Osobní kontakt je možný po předchozí telefonické domluvě Po-Pá (8:00 - 14:00 hod., tel. 573 334 106. )
Volné místo technolog - plánovač - kalkulant pro lokalitu Kroměříž.