f - plan, spol. s r.o.

rozpočtář

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání - stavební obor; ŘP skup. B; znalost programu RTS a URS;
- výhodou: praxe v oboru; znalost programu AutoCAD (Allplan);
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Volné místo rozpočtář pro lokalitu Slavonice.

Požadavky
Práce s PC - jiné - program RTS a URS, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: rozpočtář

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance
Pozici nabízí: f - plan, spol. s r.o.
Ulice: náměstí Míru 460
Město: Slavonice
PSČ: 378 81

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Kopr
E-mail: Ing. Jiří Kopr
Telefon: +420 384 493 323

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: f - plan, spol. s r.o.