TECHNIK/-ČKA PRO MIKROVSTŘIKOVÁNÍ

  • Nová Paka

Pracovní místo ( TECHNIK/-ČKA PRO MIKROVSTŘIKOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TECHNIK PRO MIKROVSTŘIKOVÁNÍ

Náplň práce:
• obsluha plně robotizované výrobní linky provádějící proces mikrovstřikování při výrobě přesných optických komponent
• vedení malého týmu techniků
• zodpovědnost za správné nastavení a údržbu výrobních zařízení, odpovědnost za zmetkovitost a kontinuitu výroby

Požadavky:
• min. střední vzdělání technického směru – vyučen nebo maturita
• komunikativní znalost anglického jazyka (schopnost domluvit se se zákazníky na technických specifikacích, termínech dodávek apod.)
• zkušenosti na výrobním procesu vstřikování (moulding), schopnost vést malý tým, určovat priority a zajistit plynulost výrobních procesu
• zájem o techniku, nadšení pro inovativní technologie, chuť učit se nové věci

Nabízíme:
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• nástup možný ihned nebo dle dohody
• nadstandardní smluvní mzdu - zkušeným uchazečům nabízíme velmi motivující mzdové ohodnocení
• práci s moderními technologiemi, v čistém a příjemném prostředí
• systém benefitů a odměn (příspěvek zaměstnavatele na stravování, firemní jazykové kurzy, příplatky za práci v odpolední směně, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za fond pracovní doby, za doporučení nového zaměstnance a další)
Volné místo technik/-čka pro mikrovstřikování pro lokalitu Nová Paka.