Automechanik/čka

Pracovní místo ( Automechanik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Důl Petr Bezruč, Slezská Ostrava, ul. Michálkovická
V případě zájmu volejte od 7.30 do 16.00 hod. nebo pište na e-mail.

Do našeho týmu přijmeme automechanika, autoelektrikáře, karosáře, lakýrníka.
Jsme jedni z největších soukromých autodopravců s vlastním servisem na Severní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanik autorizovaného servisu TOYOTA Olomouc Pracoviště: Pavlovická č.p. 272/18, 779 00 Olomouc (nákupní park Bělidla). Požadujeme: praxe v oboru výhodou, technickou zdatnost, komunikativnost, zručnost, logické myšlení, spolehlivost. Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení. Zaměstnanecké ...
T-MOTOR Zlín s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Automechanik Pracoviště: Šibeník 3, Olomouc. Opravy motorových vozidel. První kontakt POUZE mailem. Volné místo automechanik pro lokalitu Olomouc.
Prospiral 4free time s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Automechanik, mechanik nákladních automobilů Pracoviště: Lipenská č.p. 1120/47, Olomouc. Pracovní náplň: - Diagnostika závad vozidel - Vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel - Servis a opravy vozidel Požadujeme: - SŠ nebo vyučení v oboru automechanik - Praxe v oboru ...
AGROTEC a.s. Olomouc, Inzerováno včera