Účetní

  • Jeseník

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt písemný!!!

Chytrá pěna HS Group s.r.o., přední producent stříkaných polyuretanových izolací v ČR a SR, příjme zaměstnance na pozici účetní.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání, ekonomického směru
- Znalost daňových a účetních předpisů
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Zkušenost s účetním systémem Pohoda výhodou

Nabízíme:
- Zázemí moderní společnosti v dynamickém oboru stavebnictví
- Práce na plný úvazek
- Příležitost ke kariérnímu růstu v rozvíjející se společnosti
- Možnost získání další praxe a profesních zkušeností
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- Motivující finanční ohodnocení, nástupní plat 18.000Kč
- Nástup možný ihned (dohodou)

Pracovní náplň:
- Mzdová a personální agenda
- Účtování pokladny a bankovní výpisy
- Vedení knihy přijatých faktur, ostatních závazků a pohledávek
- Vedení knihy vydaných faktur, vč. daň.dokladů k přijatým platbám
- Vedení cash-flow, vystavování příkazů k úhradě atd.

Místo výkonu práce Jeseník, nástup možný ihned.

Zájemci se mohou hlásit:
- písemně zasláním strukturovaného životopisu na adresu: uctarna@chytrapena.cz.
Volné místo účetní pro lokalitu Jeseník.