JIŘÍ JÁCHYM

SOUSTRUŽNÍK A FRÉZAŘ/PRÁCE NA VRTAČCE

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní doba: 1 směna dohodou
Požadujeme: vyučení v oboru
Volné místo soustružník a frézař/práce na vrtačce pro lokalitu Písek.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SOUSTRUŽNÍK A FRÉZAŘ/PRÁCE NA VRTAČCE

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: JIŘÍ JÁCHYM
Ulice: U Vodárny 1506
Město: Písek
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Jáchym
E-mail: jachym-kovo@seznam.cz
Telefon: +420 736 759 522

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JIŘÍ JÁCHYM