Reality Deluxe s.r.o.

Realitní makléř

Odeslat

Pracovní náplň
Požadované dovednosti :
Práce s PC, Windows, MS Office, internet, úprava fotografií
Reprezentativní vystupování a výborné komunikační schopnosti
Chuť pracovat a dosahovat vysokých výdělků
Pečlivost, zodpovědnost, pozitivní myšlení, aktivní přístup k práci
Tah na branku, schopnost dotahovat věci do konce
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Poznámka k volnému místu :
Do zavedené realitní kanceláře hledáme nové kolegy, kteří se chtějí realizovat v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí a pomohou nám rozšířit působení naší kanceláře i do dalších krajů.
Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, neomezený paušál s 1,5GB dat i k soukromým účelům, notebook a automobil k dispozici pro vykonávání pracovních cest.
Baví Vás práce v terénu a kontakt s lidmi?
Chcete se realizovat v zajímavé a náročné oblasti realit a financí?
Očekáváte od práce a života více než většina běžných zaměstnanců?
Potom neváhejte a kontaktujte nás. Nabídka je určena jak pro začínající, tak i pro zkušené makléře, kteří chtějí posunout svou práci na vyšší úroveň a nabídnout klientům lepší služby.
Nabízíme :
Motivační ohodnocení a férovou odměnu za odvedenou práci
Provize z uzavřených hypoték a finančních produktů u Vašich klientů
Systém průběžného školení a podporu v začátcích i v průběhu kariéry
Přístup k nejmodernějším nástrojům a informacím z realitního trhu
Neomezený paušál s internetem i pro soukromé účely
Využívání firemního automobilu k pracovním cestám
Zázemí kanceláře v České Lípě a Praze, možnost otevření kanceláře v místě Vašeho bydliště
Možnost vytvoření vlastního týmu realitních makléřů

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 09. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Realitní makléř

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Reality Deluxe s.r.o.
Ulice: Moskevská 675
Město: Česká Lípa
PSČ: 470 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Čáp
Telefon: kariera@realitydeluxe.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Reality Deluxe s.r.o.