Vedoucí skladu

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Vedoucí skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ VÝROBY
POŽADUJEME: Zkušenost s vedením lidí, řídící, organizační a komunikační schopnosti. Schopnost efektivně komunikovat s ostatními odděleními, převážně logistikou, nákupem, výrobou a kvalitou. Dobrá znalost podnikových systémů a logistických procesů. Znalost práce v SAP či jiným ERP, MS Office, zkušenost s identifikací čárovými kódy. Znalost legislativních předpisů provozu skladů. Zodpovědná osobnost s velkou mírou samostatnosti a spolehlivosti, proaktivní přístup, přirozená autorita. Pečlivost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení a vlastní iniciativa. Nutná komunikativní znalost AJ. Praxe na podobné pozici velkou výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Vedení skladového hospodářství firmy, včetně zodpovědnost za pravidelnou inventarizaci zásob. Řízení interních materiálových a informačních toků, zodpovědnost za přesnost evidence skladových zásob. Řízení toku vratných obalů. Zajištění bezproblémového chodu skladu (příjem, expedice, skladování, včasně vychystávání materiálu pro výrobu). Organizování a plánování práce podřízených, jejich motivace, nastavení a kontrola výkonnostních ukazatelů. Péče o technický stav manipulační a skladovací techniky dle platné legislativy. Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO. Zajištění optimalizace nákladů a zvyšování produktivity činnosti skladu. Plánování provozu skladů (personál, manipulační a skladovací technika).
NABÍZÍME: Bonusy/prémie. Příspěvek na penzijní/životní připojištění. Příspěvek na stravování. Dovolená 5 týdnů. Vzdělávací kurzy. Školení. Závodní stravování. Příspěvek na sport/kulturu/volný čas. Firemní akce. Možnost si na