Inkasista pohledávek - inspektor

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Inkasista pohledávek - inspektor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce - Ústecký kraj, Liberecký a Karlovarský kraj.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- praxe v oblasti pátrání a vymáhání pohledávek výhodou
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- vysoké pracovní nasazení
- fyzická zdatnost, vážnost projevu
- časová flexibilita - převážně odpolední směny
- komunikační a písemný projev na výborné úrovni
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
- znalost práce na PC, chytré telefony
- čistý trestní rejstřík, bezdlužnost
Náplň práce:
- vymáhání pohledávek v terénu
- osobní kontaktování dlužníků v místě bydliště či sídle podnikání
- dohledávání osob a majetku, místní šetření
- inkasování hotovostních plateb, sjednávání mimosoudních dohod
- reporting činnosti své práce přes IT aplikace
Nabízíme:
- práce na hlavní pracovní poměr
- zajímavé mzdové podmínky (od 18.000,- a výše)
- motivující struktura mzdy odrážející skutečný výkon práce
- odpovídající vybavení k výkonu práce - automobil s navigací, mobilní telefon
- odborné zaškolení v problematice
Zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.
Volné místo inkasista pohledávek - inspektor pro lokalitu Ústí nad Labem.