Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Koordinátoři zákaznického servisu

Pracovní místo ( Koordinátoři zákaznického servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, vyšší odborné nebo VŠ, chuť komunikovat se zákazníky a schopnost pružně reagovat na jejich požadavky, komunikativní znalost NJ, technické myšlení a chuť se dále vzdělávat, ŘP sk. B
Popis práce: PP na dobu neurčitou, příjem objednávek, zpracování nabídek a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Management
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Montážní dělníci ostatních výrobků Telefonický kontakt nutný předem! Volné místo montážní dělníci ostatních výrobků pro lokalitu Široký Důl.
T&T - trade Holding s.r.o. Široký Důl, Inzerováno včera

Pomocní dělníci ve výrobě KONTAKT: telefonicky 8:00 - 16:00 Volné místo pomocní dělníci ve výrobě pro lokalitu Široký Důl.
T&T - trade Holding s.r.o. Široký Důl, Inzerováno včera

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu NÁPLŇ PRÁCE: třísměnný provoz na vstřikovacích lisech NABÍZÍME: automatické obnovování pracovního úvazku při plnění pracovních povinností, dovolenou 25 dní v roce, dotované firemní stravování, noční příplatek ve výši 60% hodinové mzdy, pracovní ...
ALEMA Lanškroun a.s. Moravská Třebová, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit