Mzdová účetní/ mzdový účetní

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Mzdová účetní/ mzdový účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika pracovní pozice: komplexní zpracování platové agendy, koordinace usměrňování výpočtu, výplaty a zúčtování platu, náhrad platu a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům, srážek z platu, agendy ze závislé činnosti a pojistného na sociální a zdravotní pojištění a vyřizování pracovněprávních záležitostí zaměstnanců.

Místo výkonu práce: Městský úřad Česká Lípa

Platové podmínky: 9. platová třída, která podle platného katalogu prací odpovídá nejvýše zařazenému vykonávanému druhu práce (platová třída je v tarifním rozpětí od 16 990 Kč do
23 730 Kč podle zápočtu let odborné praxe), osobní příplatek dle ust. § 131 zákoníku práce, odměny za splnění mimořádných a zvlášť významných pracovních úkolů

Předpokládaný termín nástupu: 1. 10. 2017

Pracovní poměr bude sjednán na dobu: neurčitou

Kvalifikační předpoklady: střední vzdělání s maturitní zkouškou

Požadavky stanovené městem Česká Lípa pro uchazeče:
- vzdělání ekonomického směru
- praxe v oblasti mzdového účetnictví - zkušenosti při výpočtu výše a zúčtování platu / mzdy, náhrad platu / mzdy, nemocenského a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům; znalost výpočtu a provádění srážek z platu / mzdy, zajišťování agendy daně z příjmu ze závislé činnosti vč. ročního zúčtování daně z příjmu fyzických osob, zajišťování agendy pojistného na sociální a zdravotní pojištění; znalost kompletního zpracování mzdové uzávěrky
- znalost zpracování výkazů a statistik
- orientace v platných právních předpisech - zejm. v zákonech č. 262/2006 Sb., 435/2004 Sb., 312/2002 Sb., 128/2000 Sb., nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
- zn