MEVI-CZ s.r.o. Brusiči - na plocho a na kulato

Brusiči - na plocho a na kulato

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: broušení strojních dílců dle výkresové dokumentace - malosériová výroba
Požadavky: vyučení v oboru obráběč kovů - brusič nutné
Výhody: stravenky 105 Kč, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, příspěvek na dopravu do zaměstnání, délka dovolené nad 20 dnů dle odpracované doby u firmy, zdarma občerstvení na pracovišti, placená přestávka na odpolední směně, zvýhodněné sazby za práci přesčas o víkendu, roční odměny, 2x ročně společenská akce, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
Volné místo brusiči - na plocho a na kulato pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Brusiči - na plocho a na kulato

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: MEVI-CZ s.r.o.
Ulice: Hlavničkovo nábřeží 5664
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Sabina Šišková
E-mail: Mgr. Sabina Šišková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MEVI-CZ s.r.o.