Staniční sestra balneoprovozu

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Staniční sestra balneoprovozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem telefonicky, e-mailem
SPA HOTEL THERMAL přijme staniční sestru pro balneoprovoz.
Požadujeme min. SZŠ + specializaci, osvědčení o registraci (všeobecná sestra), min. 1 rok praxe ve vedení týmu, uživatelskou znalost práce na PC, schopnost konverzace s klienty v angličtině a němčině, popř. ruštině, proklientské zaměření.
Pracovní doba od 7,00 do 15,30 hod, popř. je možná úprava pracovní doby dohodou nebo zkrácení úvazku.
Nabízíme práci v moderním prostředí, zajímavé ohodnocení, pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost dalšího vzdělávání s podporou zaměstnavatele, zaměstnanecké stravování za symbolickou cenu, možnosti zahraniční rekreace a další benefity.
Žádosti o práci s životopisy zasílejte elektronicky na adresu man@thermal.cz. Návštěvu na pracovišti je nutné sjednat předem na tel. 359 002 451.
Volné místo staniční sestra balneoprovozu pro lokalitu Karlovy Vary.