ZAMET, spol. s r.o.

Lakýrníci a natěrači kovů a kovových výrobků *

Odeslat

Pracovní náplň
LAKÝRNÍCI *
První kontakt: telefonicky 571 495 937 nebo e-mailem: anna.krenkova@zamet.cz
Volné místo lakýrníci a natěrači kovů a kovových výrobků * pro lokalitu Halenkov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lakýrníci a natěrači kovů a kovových výrobků *

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ZAMET, spol. s r.o.
Ulice: 754
Město: Halenkov
PSČ: 756 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anna Křenková
E-mail: anna.krenkova@zamet.cz
Telefon: +420 571 495 937

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZAMET, spol. s r.o.