Jiří Turek, ELPRA

Elektrotechnik

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Předmostí 1545/5, Ústí nad Labem.
Náplň práce: samostatné projektování jednoduchých elektrických zařízení, zajišťování technologické přípravy jednoduché elektrotechnické výroby nebo montáže, vedení příslušné provozní a technické dokumentace, zajišťování technické a technologické způsobilosti a hospodárného využívání pracovních strojů, zařízení, přístrojů a nářadí.
Požadujeme:vzdělání: SOU,ÚSO s maturitou obor elektrikář.mechanik el.zařízení,montér el.sítí,elektronika,elektrotechnika,slabo-silnoproud, činnosti dle vyhlášky č.50/1978 Sb., znalosti systémů EZS nebo EPS, praxe 3 roky v oboru, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: zaměstnání v prosperující firmě, mladý kolektiv, odpovídající plat, stravenky, sick days.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku.
Volné místo elektrotechnik pro lokalitu Ústí nad Labem.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Elektrotechnik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Jiří Turek, ELPRA
Ulice: Předmostí 1545
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Hyčková
E-mail: Eva Hyčková
Telefon: +420 777 007 080

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jiří Turek, ELPRA