Asistent/ka ředitele controllingu

  • Ratíškovice

Pracovní místo ( Asistent/ka ředitele controllingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Po ukončení zkušební doby dojde k vyhodnocení Vaší činnosti a k přehodnocení mzdových podmínek. Uvedená mzda je ORIENTAČNÍ, bude stanovena dle skutečných schopností a zkušeností uchazeče.

PŘEDPOKLAD KARIÉRNÍHO RŮSTU NA POST ŘEDITELE!!!

Obecná znalost ekonomiky a řízení se zaměřením na plánování, znalost řízení managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009. Samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, výborné komunikační a organizační schopnosti. Profesní životopisy zasílejte poštou na adresu firmy nebo elektronicky na adresu: kotaskova@tmachinery.cz. Pro osobní jednání jsou vymezeny hodiny personálního oddělení na dva dny v týdnu, a to v úterý a ve čtvrtek, vždy od 8.00 do 14.00 hod.
Volné místo asistent/ka ředitele controllingu pro lokalitu Ratíškovice.