KREMEX Plus s.r.o.

Cukrář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Revoluční 802/70, Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení.
Nabízíme: mzdu 14 000 - 18 000,- Kč., pracovní doba PO-PÁ od 08:00 do 16:30 hod.
Kontakt: telefonicky.
Volné místo cukrář/ka pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Cukrář/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: KREMEX Plus s.r.o.
Ulice: Revoluční 802
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Natalya Borshchyk
E-mail: kremex@seznam.cz
Telefon: +420 775 712 323

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KREMEX Plus s.r.o.