Technolog

  • Boskovice

Pracovní místo ( Technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
•Vzdělání ÚSO nebo VŠ strojní
•Znalost strojírenské technologie
•Znalost čtení výkresové dokumentace
•Znalost práce s PC: MS Office, CAD výhodou
•Znalost jazyka výhodou
Popis práce:
Příprava a údržba technologických postupů. Stanovování norem práce. Zavádění nových technologií. Spolupráce při plánování výroby. Příprava podkladů pro cenové kalkulace. Realizace zlepšovacích návrhů. Analýza a hodnocení procesů a jejich následná optimalizace v návaznosti na potřeby společnosti. Plánování, tvorba layoutu pracovišť.
Nabízíme: odměny 2x ročně, bonus, pružná pracovní doba, časové konto, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, stabilizační odměnu, vzdělávání.
Do výběrového řízení zařazujeme na základě profesního životopisu v ČJ, kopie nejvyššího dosaženého vzdělání a fotografie.
Volné místo technolog pro lokalitu Boskovice.