VETO CZ s.r.o.

AUTOLAKÝRNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní doba 7.00-15.30
Požadujeme: vyučení v oboru, ŘP B
Nabízíme: mzdu 30.000,- Kč + prémie
Kontakt: tel. 603 471 599 popř. zaslat stručný životopis na e-mail: vaclav.veverka@veto.cz.
Volné místo autolakýrník pro lokalitu Veselíčko.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOLAKÝRNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: VETO CZ s.r.o.
Ulice: 1
Město: Veselíčko
PSČ: 398 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Veverka
E-mail: Václav Veverka
Telefon: +420 603 471 599

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VETO CZ s.r.o.